Ви тут:
Суспільство Україна 

РФ почала на Херсонщині агресивну інформаційно-психологічну операцію, щоб придушити спротив українців окупації, – Центр при РНБО

В РНБО застерегли українців, що Росія розпочала агресивну інформаційно-психологічну операцію, яка має на меті придушити спротив українців на Херсонщині

Про це повідомляє Центр протидії дезінформації.

“Кілька Telegram-каналів, що здійснюють медіасупровід війни РФ проти України, почали поширювати тезу “на антиросійські мітинги виходить дедалі менше людей”. На думку пропагандистів, це пояснюється тим, що «українці змирилися з переходом території під контроль РФ та підлаштовуються під нову реальність”, – повідомляють в РНБО.
 
У ЦПД застерегли, що пропагандистські висновки РФ є маніпулятивними, оскільки жителів тимчасово окупованих територій агресивно залякують окупаційні війська.

Росіяни на Херсонщині погрожують фізичними розправами за участь у мітингах, ведуть обстріли мирних демонстрацій в окупованих містах і викрадають учасників проукраїнських мітингів.  
  
“Наголошуємо: проведення подібних операцій є особливо небезпечними в умовах інформаційної блокади, яку ворог прагне сформувати на тимчасово окупованих територіях Півдня України”, – наголосили в ЦПД.

Система Orphus Поделиться на fb