Ви тут:
Суспільство Україна 

Прокурор Міжнародного кримінального суду Хан після відвідин звільненої від росіян Бучі: “Злочини є реальними, це не фейк”

В Україні продовжують скоюватися нові воєнні злочини, і завдання Міжнародного кримінального суду зібрати всі докази щодо них та перевірити їхню достовірність

Про це заявив прокурор МКС Карім Хан під час прес-конференції у Києві, повідомляє ЕспресоTV.

Прокурор Міжнародного кримінального суду заявив, що наразі надходить інформація про нові воєнні злочини в Україні.

“Ми бачимо, що ці злочини є реальними, вони не є фейком. Ситуація не покращується. Ми отримуємо інформацію про скоєння нових злочинів. Наше завдання – перевірити достовірність цих заяв і з професійної точки зору оцінити, чи вони відповідають стандартам прийнятності”, – наголосив він.

Карім Хан також розповів, що докладе зусиль для встановлення контакту з РФ і запевняє, що розслідування буде об’єктивним і неупередженим.

“Я намагатимуся встановити контакт із РФ, продовжуватиму тісне співробітництво з українськими правоохоронними органами. Буду намагатися втретє достукатися до Росії.  Але як уже сказав, першою жертвою війни стала правда”, – сказав прокурор.

Він також додав, що особисто був у Бучі та Бородянці Київської області, команда експертів також побувала на місцях скоєння злочинів.

Система Orphus Поделиться на fb