Ви тут:
Суспільство Україна 

Потужний обстріл Попасної: евакуювати вдалося лише трьох людей, – голова ОВА

На Луганщині сьогодні евакуювали людей за всіма п’ятьма маршрутами. Це 370 жителів області. Однак із Попасної лише троє з них.

Джерело: голова Луганської ОВА Сергій Гайдай

“Місто росіяни щільно обстрілювали із самого ранку. Тож, було вирішено автобус для евакуації залишити у сусідньому населеному пункті, де відносно безпечно, а попаснян підвозити туди на автомобілях. Але навіть таким чином вдалося зробити лише один рейс – врятувати трьох осіб. Після чергового потужного обстрілу уламки снарядів влучили у цей транспортний засіб. Автівці з пасажирами вдалося виїхати з-під ворожого вогню на повністю спущених шинах. На щастя, обійшлося без жертв, евакуйовані вже і іншому регіоні країни”, – повідомив Гайдай.

“Охочих евакуюватися поменшало, проте навіть, якщо Вас буде п‘ять або десять, ми кожному надамо можливість поїхати в спокій. Евакуація відбувається щодня. На Заході країни Вас радо приймуть. За 51 день ми евакуювали більше 32 тисяч мешканців області. Кожен евакуйований має житло, їжу, ліки, засоби гігієни, одежу. Ніхто нікого не кидає на призволяще”, – зазначив голова ОВА.

Система Orphus Поделиться на fb