Ви тут:
Суспільство Україна 

Потрібен комплексний підхід до відновлення житла в Україні з обов’язковим урахуванням потреб цивільних і військових, – Зеленський

Президент України Володимир Зеленський провів нараду з питань відновлення та відбудови житлової інфраструктури в країні, що була зруйнована або постраждала внаслідок війни з Росією.

Глава держави заслухав пропозиції щодо розв’язання проблем з будівництвом тимчасового житла в населених пунктах, які постраждали від війни, зокрема на прикладі Київської області. Для цього заплановано зводити спеціальні модульні містечка, повідомляють в Офісі Президента. 

Передбачається, що це буде якісне, комфортне житло, у якому тривалий час зможуть мешкати жителі постраждалих міст, поки триватиме відновлення їхніх осель чи будівництво нового житла.

Володимир Зеленський наголосив, що будь-які проекти щодо відновлення чи розбудови житлової інфраструктури мають бути спрямовані на те, щоб українці поверталися додому. Також вони обов’язково мають передбачати можливості для розв’язання питання забезпечення постійним житлом українських військових, які героїчно захищають нашу країну.

Крім того, Президента ознайомили з проектом сучасного меморіального комплексу, який розповідатиме історію вже відомого на весь світ зруйнованого мосту в селі Романівка Київської області, що з’єднує Ірпінь та Бучу з Києвом. За задумом авторів проекту, відвідувачі цього об’єкта зможуть зануритися в атмосферу, яка панувала під час евакуації в цьому місці.

“Важливо, що ми збережемо це місце. А люди зможуть відчути все, що тут відбувалося. Це буде пам’ятником нашому шляху до перемоги”, – зазначив Глава держави.

Система Orphus Поделиться на fb