Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Порушення – у кожному четвертому об’єкті”: на Полтавщині перевіряють ціни на соціально значущі товари

На Полтавщині продовжують перевіряти ціни на соціально значущі товари. Порушення зафіксували у кожному четвертому суб’єкті господарювання.

Про це повідомили в Головному управлінні Держпродспоживслужби у Полтавській області.

За перші п’ять днів квітня спеціалісти здійснили 61 контрольний захід щодо встановлення суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі цін на соціально значущі товари. З них опрацювали 22 повідомлення, щодо необґрунтованого зростання цін на продукти харчування.

“Порушення виявлені у кожному четвертому суб’єкті господарювання”, – наголосили в Головному управлінні.

За результатами роботи у Лубнах, Полтавської та Миргородської громад були знижені ціни до економічно обґрунтованого рівня за рахунок зниження торговельної надбавки до 10% на такі продукти харчування як олія соняшникова, хліб, яйця курячі від 1,00 грн. до 26,50 грн. за одиницю товару.

У продуктовому магазині, що у селі Головач Полтавського району, знизили ціни на яйця курячі з 42,00 грн. до 30,00 грн. за десяток, або на 12, 00 грн.; на хліб – з 13,00 грн. до 12,00 грн. та з 14,50 грн. до 13,50 грн. за буханець, або на 1 грн., на олію соняшникову з 76,00 грн. до 64,50 грн , або на 11,50 грн. за одиницю.

Фото: Держпродспоживслужба

Система Orphus Поделиться на fb