Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

Полтавським медичним працівникам допомагають фахівці британської компанії UK-MED, – Дмитро Лунін

З початком бойових дій Полтавщина прийняла понад 153 тис. переселенців. Переважна їх більшість потребують медичної допомоги. Допомагають у цьому місцевим медикам і британські колеги. Із 13 квітня свою роботу в області розпочала команда медиків міжнародної неурядової організації UK-MED.

Джерело: Полтавська ОВА

Про це повідомив начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

Британська компанія UK-MED працює за підтримки Королівських коледжів хірургів Англії та Шотландії у світі вже понад 20 років і займається гуманітарною медичною допомогою, надаючи своїх фахівців при надзвичайних ситуаціях за кордоном.  

«Полтавщина надала бригадам спеціалізовані автомобілі «Комплексні медичні послуги». Мобільні амбулаторії з місцевими та іноземними спеціалістами виїхали у населені пункти Полтавської, Лохвицької, Котелевської, Миргородської, Лубенської та інших територіальних громад. Головне завдання таких виїздів – максимально наблизити медичну допомогу до місць проживання тимчасово переміщених осіб», – зауважив Дмитро Лунін.

За його словами, найчастіше люди зверталися із хронічними захворюваннями серцево-судинної, бронхо-легеневої систем, шлункового-кишкового тракту. За цей час отримали необхідну медичну допомогу близько 400 людей. Особливо важливим був огляд громадян з інвалідністю.

Налагоджувати комунікацію з британськими лікарями у якості перекладачів допомагають студенти старших курсів Полтавського державного медичного університету. 

Робота мобільних амбулаторій триває.

Система Orphus Поделиться на fb