Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавська громада долучилася до проєкту “Сади перемоги”

14 квітня, перший заступник міського голови Валерій Пархоменко провів нараду зі старостами усіх старостинських округів Полтавської територіальної громади, під час якої обговорили реалізацію проєкту «Сади перемоги». Для цього необхідно провести аналіз землі. Адже цьогоріч слід обробити та засіяти якомога більше землі та присадибних ділянок зерновими, фруктовими, овочевими та іншими культурами.

Джерело: Полтавська міська рада

Завдання проєкту «Сади перемоги» полягає у тому, щоб усі земельні ділянки громади були засаджені стовідсотково, при чому до таких робіт планують залучити не лише аграріїв та фермерів, а й усіх охочих людей, у тому числі внутрішньо переміщених осіб. Крім цього, до проєкту планують залучити різні бізнесові організації та компанії, які б могли надати гуманітарну допомогу у вигляді насіння та інших культур.

“Ми повинні зробити усе для того, аби забезпечити продуктами харчування, як мешканців нашої громади, так і переселенців. Тому сьогодні Полтавська міська рада зацікавлена у максимально ефективному використанні землі, як фермерських господарств, так і земель комунальної форми власності”, – зауважив Валерій Пархоменко.

Окрім цього, ГО «Еколтава» організовує весняну акцію «ПоСАДИ!» для людей, які через війну не можуть придбати насіння, щоб посадити городину та виростити овочі для себе.

Отримати насіння можуть люди, які не мають доступу до магазинів, щоб купити насіння. Люди, які потрапили у складні економічні обставини та не мають коштів, щоб купити насіння (особливо пенсіонери, багатодітні родини, люди з інвалідністю, люди, які втратили роботу); люди, які прийняли вдома внутрішньо переміщених осіб чи самі є ВПО, які тимчасово проживають в будинках з присадибними ділянками; ті, хто проживають в населених пунктах, що були окуповані.

В акції можуть взяти участь жителі Полтавської, Сумської, Чернігівської, Харківської, областей, які проживають у приватних будинках, мають присадибні ділянки, а також жителі багатоквартирних будинків, за умови, що їм є де вирощувати городину.

До пакету з насінням входять: насіння овочів (морква, редиска, огірки, столовий буряк, капуста, кабачок золотий, гарбуз, патісон, помідор, горох, арахіс, солодка кукурудза, кавун, диня, десертний гарбуз, квасоля); зелень (петрушка, цибуля сіянка, цибуля тиканка, кріп, базилік, шпинат, салат).

Для отримання насіння слід заповнити форму до 1 травня 2022 року за посиланням та очікувати на дзвінок для узгодження даних.

Система Orphus Поделиться на fb