Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтава долучиться до платформи Cities 4 cities

4 квітня у режимі відеоконференції відбулася зустріч Полтавського міського голови Олександра Мамая з ініціатором платформи Cities 4 cities, яка започаткована за ініціативи Президента палати місцевих влад Конгресу Ради Європи Бернда Фьорінгера.

Про це повідомили у Полтавській міській раді. 

У зустрічі також взяли участь перший заступник міського голови Валерій Пархоменко, член Бюро Конгресу Ради Європи Оксана Деркач, представники з Німеччини, Асоціації міст України, представники Офісу Президента Ради Європи, а також представник Конгресу, який веде цей проєкт Святослав Пауновіч.

Разом з мером міста Зіндельфінген під час зустрічі обговорили важливість та основну ідею платформи.

Так, Cities 4 cities полягає у тому, що міста Європи готові допомагати муніципалітетам України, як у складні воєнні часи, так і у період відбудови. У зв’язку з тим, що Полтава знаходиться близько тих міст, де проходять військові дії, приймає велику кількість внутрішньо переміщених осіб, маємо потребу в підтримці зі сторони європейських міст.

“Для нас є великою цінністю створення такої платформи Cities 4 cities, яка передбачає, насамперед, пряму комунікацію, що базується на співвідношенні потреби і пропозиції. Ми хочемо створити партнерські взаємовідносини з конкретними європейськими містами та нашим містом. Механізм платформи простий: реєстрація, заповнення анкети, отримання допомоги. Ми маємо надію, що наша співпраця дасть позитивні результати у підтримці людей, які сьогодні цього потребують”, – зауважив Олександр Мамай.

Система Orphus Поделиться на fb