Ви тут:
Суспільство Україна 

Польща допоможе Україні відновлювати зруйновану систему передавачів теле- та радіомовлення, – Держспецзв’язку

У війні, яку росія розв’язала проти України, агресор цілеспрямовано руйнує телекомунікаційну інфраструктуру. Через ракетні обстріли та бомбардування постраждали десятки передавальних телевізійних центрів.

Зараз відновлення мовлення – одне з ключових завдань Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення (КРРТ) при Держспецзв’язку.

Нещодавно Литовська Республіка надала 19 телевізійних і FM-передавачів для таких цілей. Тепер очікують допомогу від колег із Польщі.

“У межах співпраці Держспецзв’язку та КРРТ із провідним оператором ефірного радіо та телебачення Республіки Польща, компанією Emitel, Україна безкоштовно отримає телевізійне та радіомовне обладнання. Угода про постачання першої партії вже підписана представниками концерну та польської компанії”, – повідомляють у Держспецзв’язку. 

Упродовж кількох тижнів чотири потужних цифрових телевізійних передавачі, три FM-передавачі та антенні системи до них доставлять в Україну. Обладнання запрацює для спільної перемоги над ворогом на інформаційному фронті.

Система Orphus Поделиться на fb