Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Пішов з життя депутат Полтавської облради

Не стало Анатолія Попельнюха.

1 квітня 2022 року на 67 році пішов із життя депутат Полтавської обласної ради восьмого скликання, Заслужений будівельник України Попельнюх Анатолій Федорович.
Про це повідомив голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.
“Анатолій Федорович пройшов трудовий шлях від бригадира сільгосппідприємства до керівника ТОВ НВП «Нафтогазсервіс» та агропідприємства «Зелений гай», що на Гадяччині. Його відзначчали високий професіоналізм, компетентність, відповідальність та людяність. Анатолій Федорович користувався високим авторитетом серед земляків, які неодноразово обирали його депутатом Полтавської обласної ради. Відстоюючи інтереси виборців він багато зробив для соціально-економічного розвитку свого виборчого округу та Полтавської області”.
Керівництво та депутати Полтавської обласної ради щиро сумують з приводу смерті Анатолія Федоровича Попельнюха та висловлюють глибокі співчуття його рідним і близьким.

«Сьогодні перестало битися серце мого колеги, депутата обласної ради Попельнюха Анатолія Федоровича. Це величезна втрата для всієї нашої команди, для мене особисто, бо його авторитет, його мудрість, його професіоналізм завжди допомагав у роботі та громадській діяльності. Завжди привітний, завжди готовий допомогти, завжди був на зв’язку. Рідним щирі співчуття, а душі Анатолія Федоровича, Царства Небесного», –  написав заступник голови Полтавської обласної ради Олексій Чепурко..

 

Прощання відбудеться завтра 2 квітня, о 12:30, в місті Гадяч, за адресою площа Соборна 69.

Перейти до вмісту