Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Підприємства, які постраждали від воєнних дій, запрошують відновити роботу в громаді на Полтавщині

Лубенська громада запрошує підприємства і підприємців, які постраждали від воєнних дій, відновити роботу на її території.

Про це повідомили у Лубенській міській раді.

Незважаючи на те, що Полтавщина не включена до переліку областей відповідно до розпорядження КМУ, лубенці готові надати свою допомогу.

“Лубенська територіальна громада готова надати допомогу субʼєктам господарювання, які потребують та/або мають наміри щодо переміщення, та буде рада бачити нові підприємства на Лубенщині. З цією метою виконавчим комітетом на даний час проведена актуалізація інформації щодо наявності у субʼєктів господарювання вільних виробничих площ (офісних приміщень), які можуть бути відчужені, передані в оренду, у користування тощо”, – зазначили у міській раді.

Актуалізована інформація розміщена на офіційному сайті Лубенської міської ради у підрозділі “Інвестиції” розділу “Економіка”.

“Якщо підприємства, що перебувають на території ведення бойових дій, виявлять бажання здійснити релокацію своїх виробничих потужностей на територію Лубенської територіальної громади, просимо ознайомитися з характеристиками вільних виробничих площ та запрошуємо відновити власний бізнес на Лубенщині”, – додали у міськраді.

Також зазначили, що у разі відсутності у вказаному переліку необхідного для виробництва приміщення міська влада надаватиме всебічну допомогу у розміщенні переміщених суб’єктів господарювання і докладе максимальних зусиль для того, щоб підприємства мали змогу відновити свою роботу задля власного розвитку та на користь нашої громади.

Фото: ілюстративне

Система Orphus Поделиться на fb