Ви тут:
Суспільство Україна 

П’ять депутатів ОПЗЖ були інформаторами та коригувальниками окупантів, – міська рада Маріуполя

Міська рада Маріуполя заявила, що п’ять депутатів від «Опозиційної платформи — За життя» допомагали росіянам як інформатори та корегувальники обстрілів критичної інфраструктури.

Про це міськрада повідомила у Telegram.

«Отримали переконливі свідчення про злочини колабораціоністів з ОП-ЗЖ в Маріуполі. Вони не просто підтримали окупантів, а виступали інформаторами ворожої армії та фактично корегували обстріли критичної цивільної інфраструктури. З перших днів війни окупанти прицільним вогнем знищували об’єкти життєзабезпечення міста. Комунальні підприємства та техніку.

Склади з продовольством та медикаментами. Вежі мобільних операторів та лінії електропередачі. Насосні станції та магістральний водопровід з резервного водосховища.

Було спалено всі міські автобуси, підготовлені для евакуації населення. Місце зборів надзвичайного штабу міських служб досить швидко дискредитувалося і також зазнавало обстрілів. Виявилося, що саме зрадники-депутати з ОП-ЗЖ допомогли росіянам швидко паралізувати місто та створити гуманітарну катастрофу. Зараз посібники геноциду в Маріуполі активно сприяють створенню окупаційної адміністрації. Всі матеріали щодо колаборантів вже передано до СБУ. Але вважаємо, що вся країна повинна знати прізвища покидьків, які допомогали вбивати маріупольців.

• Іващенко Костянтин Володимирович
• Хаджинов Дмитро Михайлович
• Хармишев Євген Олександрович
• Сотнікова Наталя Анатоліївна
• Карпенко Олена Василівна», – йдеться у повідомленні.

Система Orphus Поделиться на fb