Ви тут:
Відео Суспільство Україна 

Окупанти використовують мобілізованих жителів “Л/ДНР” як живий щит для кадрових російських військових, – СБУ

Українські захисники так ефективно нищать ворога на Харківщині, що окупанти бояться наступати на цьому напрямку. 

Аби хоч якось мінімізувати втрати, вони використовують мобілізованих жителів так званих “Л/ДНР” як живий щит для кадрових російських військових. Про це свідчать нові перехоплення телефонних розмов загарбників, які є у розпорядженні СБУ.

“Сначала наших просто кидали наперед. С другой роты. Их мертвыми попривозили. На броню прыгает и поехали на зачистку села. А там же всегда ждут и стреляют укропы. Сегодня люди начали отказываться. Россияне отказались, наши отказались, но луганчане поехали”, – розповідає своїй матері чоловік, якого рашисти мобілізували на території “ДНР”.

Він говорить, що відмовився іти у наступ під Ізюмом і не хоче бути гарматним м’ясом. Чоловік не збирається підписувати жодних контрактів із окупантами і вже зрозумів, що єдине, що загарбники залишають після себе – руїни.

“Наша миссия – выжить! Слов нет… Все на нервах, хана, короче. Россия оставляет после себя руины. Прорваться туда не могут. 9 мая это все не кончится”, – резюмує окупант.

Що ж, якщо місія цих загарбників – вижити, радимо їм чимшвидше скласти зброю і здатися у полон. А далі – кожен відповідатиме за скоєне.

Система Orphus Поделиться на fb