Ви тут:
Суспільство Україна 

Окупанти цілу ніч скидали авіабомби на військовий шпиталь у Маріуполі, – полк “Азов”

Цілу ніч на військовий польовий шпиталь, що знаходиться на території заводу “Азовсталь” в Маріуполі, де перебувають поранені захисники, росіяни масово скидали багатотонні авіабомби. Потім, вже завдавши руйнувань, продовжували обстрілювати руїни з корабельної артилерії.

Про це повідомили бійці окремого загону спеціального призначення “Азов” у telegram.

Серед вже поранених військовослужбовців є загиблі, наново поранені і контужені.

Через ворожу атаку частина приміщення завалилася – зокрема операційна, що унеможливлює тепер допомагати нашим воїнам навіть в тих умовах, що були раніше.

“Наголошуємо! Женевська конвенція гарантує захист стаціонарних та пересувних медичних установ, на них не мають здійснюватися напади! Захистом мають користуватися поранені та хворі, незалежно від того чи вони є цивільними, чи військовими особами (комбатантами). Пораненим мають надавати необхідну допомогу без будь-якої дискримінації. Закликаємо міжнародні організації з захисту прав людини відреагувати на те, що росія продовжує намагатися знищити навіть тих захисників Маріуполя, що вже не можуть тримати в руках зброю!”, – йдеться у повідомленні.

Також зазначили, що відео було знято одразу після обстрілу. На кадрах видно, як відкопують завалених загиблих військових, що перебували в шпиталі з важкими пораненнями та надають першу домедичну допомогу постраждалим.

 

Система Orphus Поделиться на fb