Ви тут:
Суспільство Україна 

Одруження через смартфон: у Мінцифрі розповіли, над якими послугами працюють розробники Дії

Поступово у “Дію” повертаються сервіси, які тимчасово були недоступні через питання безпеки. Під час війни з’явився чат “єВорог”, подача заяви на відновлення житла та інші. 

Нині розробники “Дії” розвивають послуги для внутрішньо переміщених осіб – отримання статусу та виплат. Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров в інтерв’ю РБК-Україна розповів, що поступово вдосконалюватимуть й інші сервіси. Зокрема, “єМалятко” та реєстрація шлюбу. 

“Наша ціль незмінна – відцифрувати всі послуги, які є у нашій державі, зробити їх онлайн. Поки що працюємо над тим, що вже для всіх є зрозумілим. Наприклад, зараз хочемо перенести “єМалятко” у мобільний застосунок “Дія”. Щоб людина, коли народилася дитинка, могла її зареєструвати з власного смартфона. Хочемо комплекс послуг для ФОП також зробити доступним на смартфоні, а не тільки на порталі”, – розповів Михайло Федоров. 

Що ж до одруження, то поки що доступна послуга подати документи онлайн на порталі “Дія”.

“Але, думаю, що ми змінимо філософію цієї послуги, щоби можна було на смартфоні не просто подати документи, але і зареєструвати шлюб”, – додав Федоров. 

Нагадаємо, на сайті криптофонду Aid For Ukraine можна придбати NFT

Система Orphus Поделиться на fb