Ви тут:
Суспільство Україна 

Нам потрібні сучасні зенітні ракетні комплекси середнього та великого радіусу дії, – командувач Повітряних Сил ЗСУ

Щоб самотужки “закрити небо” над Україною, потрібні сучасні зенітні ракетні комплекси середнього та великого радіусу дії, для ефективного прикриття повітряного простору.

Про це повідомив командувач Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Микола Олещук.

“Ми вдячні усьому світу за гуманітарну, політичну та фінансову підтримку, санкційний тиск на державу-терориста, військово-технічну допомогу – зброю, яка уже нищить техніку окупантів. Але цієї зброї, що нам надали недостатньо для перемоги! Ми били, б’ємо, і будемо бити ворога тією технікою, що в нас є на озброєнні. Але для того, щоб Повітряні Сили самотужки закрили небо над Україною одних ПЗРК Стінгер та Старстрік, наданих партнерами, недостатньо. Це переносні комплекси малого радіусу дії, передусім призначені для знищення маловисотних цілей, такі як вертольоти. Дістати ними літаки окупантів, які нині скидають бомби на наші міста з 8-ми і більше кілометрів, ми не можемо”, – зазначив Микола Олещук.

Також він додав, що окрім сучасних зенітних ракетних комплексів, потрібні й сучасні винищувачі.

“Нам потрібні сучасні зенітні ракетні комплекси середнього та великого радіусу дії, для ефективного зенітного ракетного прикриття повітряного простору. А також сучасні винищувачі для винищувального прикриття неба в системі протиповітряної оборони держави. Ми б дуже хотіли отримати (на будь-яких умовах) техніку західного виробництва, яка є технологічною та ефективною. Війна скоро не закінчиться, нам потрібна зброя вже сьогодні…”, – сказав командувач Повітряних Сил ЗСУ.

Система Orphus Поделиться на fb