Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині за добу поліцейські перевірили більше 2 300 підозрілих осіб та понад тисячу автомобілів

Упродовж доби 5 квітня у Полтавській області правоохоронці перевірили понад тисячу транспортних засобів та більше ніж 2 300 підозрілих осіб.

Про це повідомили у поліції Полтавщини.

“Працівники районних органів поліції Полтавщини минулої доби перевірили 1 128 транспортних засобів та 2 315 підозрілих осіб. 4 з них доставили до підрозділів поліції для перевірки на причетність до співпраці з ворогом та участі в диверсійній діяльності”, – повідомив начальник поліції області Євген Рогачов.

Нагадаємо, комендантська година на Полтавщині триває з 21:00 до 6:00. У визначений Радою оборони області час категорично заборонено перебувати на вулиці та в громадських місцях. Ці обмеження не діють під час тривоги, коли громадянам потрібно укритися в захисних спорудах.

Згідно з рішенням Ради оборони Полтавської області, громадяни, які без обґрунтованих поважних причин порушують заборону на перебування людей у визначений час на вулицях та в інших громадських місцях доставляються до територіального підрозділу поліції для вирішення питання щодо можливості їх залучення до громадських робіт строком до 24 годин.

“Завжди обов’язково беріть із собою документи, що посвідчують особу, та будьте готові їх пред’явити для перевірки поліцейським. Закликаємо громадян відповідально ставитися до вимушених обмежень воєнного часу й суворо дотримуватися встановлених правил. Зокрема, чітко виконувати вказівки військових та поліцейських на укріплених контрольно-пропускних пунктах”, – додали правоохоронці.

Система Orphus Поделиться на fb