Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині продовжують працювати 14 будинків-інтернатів

У системі соціального захисту населення Полтавщини створені і працюють 14 будинків-інтернатів.

У закладах постійно проживають близько 2 тисяч осіб з інвалідністю, ветеранів праці, які потребують цілодобового стороннього догляду. Першочерговим завданням працівників будинків-інтернатів є створення належних умов проживання підопічних, повідомляють у Полтавській ОВА. 

Крім цього, під постійною увагою Департаменту соціального захисту населення знаходиться питання забезпечення належними реабілітаційними заходами підопічних і одночасно запровадження сучасних умов по догляду.

З минулого року на базі Горбанівського геріатричного пансіонату ветеранів війни та праці було розгорнуто виїзні робочі місця Комунального підприємства “Полтавський обласний центр стоматології – стоматологічна поліклініка” Полтавської обласної ради для надання безкоштовних послуг із зубопротезування.

Незважаючи на запровадження воєнного стану, вказаний напрямок продовжується і в поточному році. На сьогоднішній день 32 особи з числа підопічних мають потребу в зубопротезуванні. З квітня цього року планується надання зазначених послуг 59 підопічним Хорольського та Вишняківського будинків-інтернатів.

Система Orphus Поделиться на fb