Ви тут:
Надзвичайні ситуації Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині правоохоронці перевірили понад 1000 транспортних засобів і більше 2000 підозрілих осіб

За минулу добу  правоохоронці перевірили більше, ніж 2 тисячі підозрілих осіб. З них 11 доставили до підрозділів поліції. 

Про це повідомили у пресслужбі поліції Полтавщини. 

“Працівники районних органів поліції Полтавщини минулої доби перевірили 1 100 транспортних засоби та 2 100 підозрілих особи. 11 з них доставили до підрозділів поліції для перевірки на причетність до співпраці з ворогом та участі в диверсійній діяльності”, – розповів начальник поліції Полтавщини Євген Рогачов. 

З 10 квітня комендантська година на Полтавщині триває з 21:00 до 5:00. У визначений Радою оборони області час категорично заборонено перебувати на вулиці та в громадських місцях. Ці обмеження не діють під час тривоги, коли громадянам потрібно укритися в захисних спорудах. 

Згідно з рішенням Ради оборони Полтавської області, громадяни, які без обґрунтованих поважних причин порушують заборону на перебування людей у визначений час на вулицях та в інших громадських місцях доставляються до територіального підрозділу поліції для вирішення питання щодо можливості їх залучення до громадських робіт строком до 24 годин.

“Завжди обов’язково беріть із собою документи, що посвідчують особу, та будьте готові їх пред’явити для перевірки поліцейським. Закликаємо громадян відповідально ставитися до вимушених обмежень воєнного часу й суворо дотримуватися встановлених правил. Зокрема, чітко виконувати вказівки військових та поліцейських на укріплених контрольно-пропускних пунктах”, – нагадали у поліції.

Система Orphus Поделиться на fb