Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині будуватимуть житло і закуповуватимуть квартири у новобудовах для переселенців

Полтавщина – серед областей, де будуватимуть житло для внутрішньо переміщених осіб, поки в інших регіонах відновлюватимуть їх зруйновані будинки.

Невдовзі мають розробити ескізний план, після його затвердження розпочнуть розробку необхідних документів і проєкту, розповів начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

“Зараз вже тривають перемовини з мером Полтави щодо виділення біля 12 гектарів землі, для будівництва 100 тис. кв.м. житла.  До кінця року завдання – збудувати і зробити внутрішній ремонт, щоб люди могли заїхати і жити в квартирах. Люди зможуть жити в таких будинках, поки на їх територіях не відновлять житло. За словами Президента, після того, як відновлять зруйноване житло людей, це новозбудоване житло буде надане тим людям, які стоять в черзі. І в першу чергу це будуть військові”, – розповів Дмитро Лунін.

Читайте також: Полтавщина готується будувати будинки для переселенців: де і скільки планують створити квартир 

Разом з цим в області є 450 вільних квартир, які планують придбати для переселенців. З них 150 квартир вже готові до продажу. 

“Є індикативна ціна – 21 тисяч гривень. Це з ремонтом і мінімальним облаштуванням – меблі і санвузли. Загалом, в області вільних квартир біля 450. Вже готові до продажу 150 квартир. Однозначно, лише новобудова. Тому будемо закуповувати”, – додав Лунін. 

Система Orphus Поделиться на fb