Ви тут:
Суспільство Україна 

На Донеччині директорка школи співпрацює з окупантами

На Донеччині директорка школи у Волновасі пропагує збройну агресію РФ проти України, у процесі навчання українських дітей активно впроваджує стандарти освіти держави-окупанта.

Про це повідомили в Офісі Генерального прокурора.

Директорці школи заочно повідомили про підозру у здійсненні пропаганди у закладах освіти з метою сприяння здійсненню збройної агресії проти України, встановленню та утвердженню тимчасової окупації частини території України, уникненню відповідальності за здійснення державою-агресором збройної агресії проти України, а також у вчиненні дій, спрямованих на впровадження стандартів освіти держави-агресора у закладах освіти (ч. 3 ст. 111-1 КК України).

За даними слідства, у квітні 2022 року директор Волноваського опорного закладу загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів зрадила Україні та добровільно погодилась співпрацювати з окупаційною владою РФ і представниками так званої “ДНР”, які тимчасово захопили Волноваху.

“Перебуваючи на посаді директора навчального закладу, перейменованого окупантами у “Волноваську опорну школу № 5″, підозрювана пропагує збройну агресію РФ проти України та в процесі навчання українських дітей активно впроваджує стандарти освіти держави-окупанта”, – зазначили в Офісі Генпрокурора.

Крім того, під час виступу у підконтрольному російським загарбникам ЗМІ освітянка повідомила про те, що Волноваху та будівлю даної школи нібито обстріляли Збройні Сили України, що не відповідає дійсності.

Фото: Офіс Генпрокурора

Система Orphus Поделиться на fb