Ви тут:
Суспільство Україна 

Мінреінтеграції розробило інфографіку з найбільш поширеними вибухонебезпечними предметами на території України

4 квітня – Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки та розмінування. Cьогодні значна частина території України може бути небезпечною для життя та здоров’я – через десятки та сотні тисяч мін чи замінованих об’єктів, що залишаються після ворожої окупації та бойових дій.

Починаючи з 2014 року, через російську збройну агресію близько 16 тисяч квадратних кілометрів території Луганської та Донецької областей виявилися нашпигованими вибухонебезпечними предметами, повідомляють в Урядовому порталі. 

А масштаби наслідків нинішніх бойових дій – з початку повномасштабного вторгнення рф – після Перемоги фахівцями доведеться ще довго вивчати.

Подолання наслідків вторгнення потребуватиме тривалого часу: вибухонебезпечні залишки ракет та снарядів, протипіхотні міни, закладені ворогом,- все це вже зараз – жорстока реальність, яку не можна ігнорувати.

Навіть звільнені території певний час не будуть придатні до нормального життя – аж поки на них не попрацюють фахівці з розмінування та знешкодження смертельних знахідок.

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій розробило інфографіку з найбільш поширеними вибухонебезпечними предметами на території України.

Система Orphus Поделиться на fb