Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Кременчуцький ЦНАП відновив оформлення біометричних документів

З 22.04.2022 ЦНАП відновлює приймання документів на оформлення паспортів громадян України у формі ID – картки та паспортів громадянин України для виїзду за кордон.

Про це повідомив Центр надання адміністративних послуг у місті Кременчуці – ЦНАП м.Кременчук у facebook.

«Кременчуцький ЦНАП поступово оговтується від вторгнення рф на територію України і продовжує відновлювати прийом заяв на послуги, які успішно надавалися в мирний час.
Нині маємо гарну новину як для кременчужан, так і тих, хто скористався прихистком у нашому місті! З 22.04.2022 ЦНАП відновлює приймання документів на оформлення паспортів громадян України у формі ID – картки та паспортів громадянин України для виїзду за кордон. Поки що звернутися можна лише до головного офісу ЦНАП (м. Кременчук, вул. Гагаріна, 14)».

Оформити паспорт громадянина України для виїзду за кордон можна у Кременчуцькому ЦНАП не залежно від зареєстрованого місця проживання.

Громадяни України можуть мати одночасно два діючих закордонних паспорти.

Паспорт громадянина України для виїзду за кордон може бути оформлений з народження.

Звертаємо увагу на те, що нині є певні проблеми з доставкою надрукованих паспортів до працюючих територіальних органів та підрозділів ДМС і, відповідно, з дотриманням встановлених законодавством строків оформлення документів. Окрім того, Постановою Уряду від 28 лютого 2022 року № 165 «Деякі питання реалізації прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб» на час воєнного стану в Україні зупинено строки надання адміністративних послуг суб’єктами їх надання.

В умовах воєнного стану і протягом одного року з дня його припинення або скасування перетин державного кордону України може здійснюватися на підставі паспорта громадянина України для виїзду за кордон, строк дії якого ПОДОВЖЕНО, детальніше за посиланням https://cnap-kremen.gov.ua/public/showall/1125

ПРИЙМАННЯ ЗАМОВНИКІВ ПОСЛУГ У ЦНАП ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ЛИШЕ ЗА ПОПЕРЕДНІМ ЗАПИСОМ за телефонами: 096-097-15-88, 050-255-15-88 у години роботи ЦНАП (пн – пт: 8.00 – 17.00, сб: 8.00-16.00). Для можливості реєструватися в електронну чергу ЦНАП 24/7 рекомендуємо користуватися послугами вайбер чату за посиланням https://cutt.ly/9v8XpCR .

Система Orphus Поделиться на fb