Ви тут:
Суспільство ТОП-новина Україна 

Кількість поранених дітей від початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну зросла до 393, – Офіс Генпрокурора

Більше ніж 610 дітей постраждали в Україні внаслідок збройної агресії Російської Федерації. За офіційними даними, на ранок 27 квітня число жертв-дітей не змінилося – 217. Зросла кількість поранених – понад 393.

Про це повідомили в Офісі Генерального прокурора.

“Ці цифри не остаточні, оскільки триває робота з їх встановлення в місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях”, – йдеться у повідомленні.

Найбільше постраждало дітей у Донецькій області – 129, Київській – 114, Харківській – 93, Чернігівській – 66, Херсонській – 44, Миколаївській – 43, Луганській – 37, Запорізькій – 27, Сумській – 17, у м.Києві – 16, Житомирській – 15.

20 березня внаслідок обстрілу військами країни-агресора Маріуполя Донецької області отримала поранення 9-річна дитина, а 23 березня – 8-річна. Окупанти вивезли дітей в РФ. Наразі їх вдалося повернути в Україну, вони перебувають на лікуванні в НДСЛ “Охматдит” в Києві.

1508 закладів освіти пошкоджено внаслідок щоденних бомбардувань та обстрілів українських міст і сіл збройними силами РФ. При цьому 102 з них зруйновано повністю.

Фото: УП

Система Orphus Поделиться на fb