Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Ілон Маск хоче повністю викупити Twitter

Ціна питання — $43 млрд.

Як повідомляє ain.ua, після покупки 9,2% акцій Twitter мільярдер Ілон Маск націлився на повну приватизацію платформи. Про це повідомляє американське видання Bloomberg.

Маск пропонує $54,20 за акцію. Таким чином 100% акцій Twitter може обійтись йому в $43 млрд.
Після заяви акції соцмережі зросли на 18%. Зараз вони коштують по $45,85.

“За даними Bloomberg Billionaire Index, зараз статок Ілона Маска становить близько $260 млрд, а ринкова оцінка Twitter – близько $37 млрд. Експерт Адам Крісафулі з Vital Knowledge назвав пропозиція в $54,20 за акцію занадто низькою для акціонерів або ради директорів. Він нагадав, що менш як рік тому акції Twitter досягли $70.
На початку квітня Ілон Маск купив 9,2% акцій Twitter. Він багато говорив про зміни, які хотів би запровадити на платформі і компанія запропонувала йому місце в раді директорів. Це зробило його найбільшим індивідуальним акціонером. Маск звертався до користувачів щодо реформ соцмережі. Наприклад, запитував чи варто перетворити штаб-квартиру Twitter у Сан-Франциско на притулок для бездомних. Також Маск пропонував додати кнопки редагування твітів”, – йдеться у повідомленні.

У листі до ради директорів Маск сказав, що Twitter потрібно перетворити на приватну компанію.
Раніше Маск розкритикував компанію щодо дотримання принципів свободи слова. Він також написав, що збирається запустити власну соцмережу.

Система Orphus Поделиться на fb