Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство 

Екопарку Фельдмана більше немає: деяких тварин можуть перевезти у Чутове

Через масований обстріл Харкова окупантами, відомого екопарку Фельдмана практично більше немає. Зруйновані вольєри, інфраструктура. 

Через це особливу небезпеку становлять хижі тварини – леви, тигри, ведмеді. Вони можуть вийти з вольєрів і піти у бік Харкова або в прилеглі селища. Працівники розглядають кілька варіантів – або приспати хижаків, або ж організувати тимчасове житло. Наразі фахівці розглядають можливість перевезти деяких тварин у Чутове на Полтавщину – у кінний комплекс. Про це розповів засновник екопарку Олександр Фельдман. 

“Екопарку більше немає. Зараз про це можна говорити абсолютно точно. Вчора і сьогодні він знову зазнав масованих обстрілів і бомбардувань. Інфраструктура зруйнована, вольєри зруйновані. Найбільша проблема – це великі хижаки. Їхні вольєри поки що дивом зберігають цілісність, але ще один обстріл – і леви, тигри, ведмеді, що збожеволіли від страху, можуть опинитися на волі і піти у бік Харкова або в прилеглі селища. Ми цього допустити не можемо. Вирішення проблеми на сьогодні немає. Наші фахівці зараз розглядають можливість обладнати для них – хоч би для деяких – тимчасове житло у Чутовому Полтавської області. Якщо цього не вийде, то єдиний варіант, що залишається у нас, – це присиплення хижаків”, – розповів Олександр Фельдман.  

Інших тварин, які все ще залишаються на території екопарку і вижили, яких також можна вивезти, потрібно теж терміново евакуювати. Реквізити для пожертв за посиланням

Нагадаємо, деяких тварин раніше з екопарку Фельдмана перевезли в екопарк під Полтавою

Також окупанти знищили відомий парк під Києвом

Система Orphus Поделиться на fb