Ви тут:
Суспільство Україна 

Через обстріли окупантів на Сумщині запровадили додаткові обмеження, – Держприкордонслужба

До закінчення воєнного стану у межах Охтирського, Сумського, Конотопського та Шосткинського контрольованих прикордонних районів Сумської області запровадили додаткові тимчасові режимні обмеження.

Про це повідомили у Держприкордонслужбі.

Заборонено будь-яке пересування цивільних осіб у смузі місцевості вздовж державного кордону завширшки 1 км, окрім територій населених пунктів, які прилягають до державного кордону.

Також у межах решти території контрольованого прикордонного району (до 20 км від державного кордону) заборонено:

– пересування осіб та транспортних засобів (окрім автомобілів екстреної медичної допомоги);

– проведення всіх видів робіт поза населеними пунктами з 21:00 год вечора до 07:00 год ранку;

– здійснення будь-яких польотів легкомоторних літальних апаратів, квадрокоптерів та інших безпілотних літальних апаратів, повітряних безмоторних засобів пересування;

– рибальство, проведення різного роду відпочинку, плавання всіх видів плавзасобів на річках, озерах, інших водоймах;

– пересування та перебування осіб у лісових масивах та лісосмугах (за винятком працівників відповідних установ та організацій, на яких покладено обов’язки контролю за збереженням природних ресурсів, пересування та перебування яких у лісових масивах та лісосмугах здійснювати після інформування начальників підрозділів охорони державного кордону не пізніше ніж за 2 год до початку робіт та негайного інформування після їх закінчення).

Крім цього, в межах контрольованих прикордонних районів заборонено ходити на полювання; носити військову форму одягу (будь-яких елементів військової форми одягу) цивільним населенням.

Нагадаємо, 25 квітня ввечері Сумщину чотири рази обстрілювали з території росії. Зокрема, з боку російського селища Тьоткіно з важкого озброєння гатили в напрямку українського села Рівне, що у Конотопському районі.

Система Orphus Поделиться на fb