Ви тут:
Суспільство Україна 

Через Дію вже надійшло більше 20 тисяч заявок на відновлення зруйнованого майна, – Шмигаль

Усі українці, чиє майно зазнало руйнувань внаслідок збройної агресії росії проти України, можуть подати заявку на відновлення майна через додаток Дія. За першу добу роботи послуги вже подали більше 20 тисяч таких заявок. 

Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль у відеозверненні 31 березня.

“В Дії вже запрацювала можливість подати інформацію про зруйноване майно. За одну добу отримали вже більше 20 тисяч таких заявок. Усі заявки будуть ретельно опрацьовані, аби після нашої перемоги відбудова була системною”, — наголосив очільник Уряду.

Раніше Денис Шмигаль повідомляв про створення чотирьох відповідних фондів, які будуть наповнюватися, зокрема, за підтримки міжнародних партнерів України.

Прем’єр-міністр також відзначив, що наша країна продовжує отримувати тисячі тонн гуманітарної допомоги з усього світу.

“Загальний її обсяг складає понад 163 тисячі тонн. Укрзалізниця» вже доставила 41 тисячу тонн у регіони. Найбільше в Київську, Харківську та Запорізьку області”, — сказав Глава Уряду.

За словами Дениса Шмигаля, Україна продовжує домовлятися про підтримку з боку іноземних держав. Зокрема, Норвегія виділить додаткові 20 млн євро в бюджет, щоб Уряд розподілив їх на важливі програми. До цього Норвегія виділила 200 млн євро на гуманітарну допомогу.

“Домовилися про підтримку від Франції на 300 млн євро. Та про грант від Європейського Союзу на 120 млн євро. Ці кошти підуть напряму в бюджет. Президент Володимир Зеленський також вчора домовився про виділення Україні 500 млн доларів в якості прямої бюджетної допомоги від Уряду США”, — зазначив Прем’єр-міністр.

 

Система Orphus Поделиться на fb