Ви тут:
Суспільство Україна 

Андрій Єрмак презентував послам іноземних держав План дій групи Єрмака-Макфола щодо санкцій проти РФ

Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак провів онлайн-зустріч з очільниками дипломатичних установ іноземних держав в Україні, присвячену питанню продовження виваженої, скоординованої, жорсткої та ефективної санкційної політики проти Російської Федерації.

Про це повідомляє Офіс Президента.

Він наголосив, що Україна витримала першу, найгострішу фазу російського вторгнення. Але для перемоги наша держава потребує як посилення спроможностей Збройних Сил, насамперед – озброєнням, так і надзвичайно ефективної санкційної політики з боку партнерів.

«Ми не настільки наївні, щоб очікувати, що економічний тиск на країну-агресора приведе до швидкого завершення бойових дій. Однак цей другий фронт – фронт міжнародних санкцій – значно обмежить загарбницькі прагнення Росії. Зазвичай найкращим її пацифікатором ставала економічна скрута», – зазначив керівник Офісу Президента.

Андрій Єрмак презентував послам План дій щодо посилення санкцій проти Російської Федерації, який напрацювала міжнародна експертна група Єрмака-Макфола, створена керівником Офісу Глави держави і Послом Майклом Макфолом після відповідної ініціативи Президента України Володимира Зеленського

За словами Андрія Єрмака, цей план спрямований на те, щоб позбавити Росію фінансів, виробничих можливостей і технологій, які використовуються для війни, змусити РФ зосередитися на подоланні своїх внутрішніх проблем, а російських громадян – платити за сприяння агресії.

Система Orphus Поделиться на fb