Ви тут:
Медицина Суспільство Україна 

24 харків’ян евакуювали із зон бойових дій на лікування в Німеччину

Міністерство охорони здоров’я України у рамках співпраці з Європейською Комісією забезпечило медичну евакуацію ще 24 пацієнтів із Харкова та Харківської області. 

Джерело: МОЗ

“Відправлення на лікування за кордон постраждалих від військової агресії рф українців здійснюється практично щодня. Евакуюють як дорослих, так і дітей із комбінованими пораненнями, опіками, мінно-вибуховими травмами та іншими важкими захворюваннями, які наразі лікувати в Україні складно.  Завдяки співпраці МОЗ України та Європейської Комісії за активного сприяння обласних військових адміністрацій і медзакладів, підтримці Державної прикордонної служби України і Державної міграційної служби України через систему екстреного реагування Євросоюзу оперативно визначають профільну спеціалізовану клініку в одній із країн ЄС для лікування і реабілітації українців”, – повідомили у МОЗ.

Міжнародні партнери у взаємодії зі службою екстреної медичної допомоги МОЗ України забезпечують транспортування пацієнтів від лікарні у прифронтовій території через львівський медичний хаб до аеродрому в Польщі. Далі естафету підхоплюють повітряні госпіталі. Черговий «медичний конвой» з Харкова вже прибув на спеціалізоване лікування до Німеччини. 

Цього разу для евакуації пацієнтів до провідних клінік було задіяно медичний потяг «Лікарів без кордонів», 24 бригади екстреної медичної допомоги, у тому числі 14 зарубіжних,   літак-госпіталь Luftwaffe з Німеччини.

Система Orphus Поделиться на fb