Ви тут:
Культура Суспільство Україна 

16 унікальних рецептів: серіал «Борщ. Секретний інгредієнт» виклали у вільний доступ

Перший у світі кулінарний тревел «Борщ. Секретний інгредієнт», приготування якого у Національному переліку нематеріальної культурної спадщини України, ​можна безкоштовно подивитися на Youtube.

Джерело: Нове українське кіно

“Хочемо пригостити борщем усіх друзів України. Усіх, хто допомагає нам у ці скрутні дні, усіх, кому цікава наша культура та традиції, усіх, хто хоче зрозуміти українців, дізнатися про наші цінності та те, як ми живемо. Ми хочемо навчити їх варити борщ та розповісти про всі секрети його приготування”, – йдеться в дописі.

Творці документального проєкту стверджують, що “мають дослідження, яке підтверджує: Борщ — наш, але він — спільний. Бо скільки людей — скільки й борщів. І з селерою, і з грибами, і на карасях, і навіть з грушами!”.

В документальному фільмі «Борщ. Секретний інгредієнт» Євген Клопотенко відправляється в подорож Україною, щоб знайти унікальні рецепти борщу, розкрити секретні інгредієнти, які роблять цю страву неповторною. Він хоче з’ясувати – який український борщ – справжній, що найголовніше в рецепті, що відрізняє, а що об’єднує українців різних регіонів.

Дивіться усі епізоди серіалу «Борщ. Секретний інгредієнт» з Євгеном Клопотенко онлайн на Youtube-каналі FILM.UA Group (в усіх епізодах також доступні англійські субтитри). 

Система Orphus Поделиться на fb