Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

11-річній дівчині з Полтави за кордоном проведуть пересадку нирки, яку мали зробити ще 24 лютого у Львові

24 лютого, коли почалася російська агресія, дитячий лікар-нефролог Роман Андруневич поспішав у Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр, який знаходиться у Львові. На цей день була запланована родинна (від мами) трансплантація нирки 11-річній дівчинці з Полтави.

Джерело: Офіс Президента

Проте вже на роботі молодий лікар довідався, що операцію скасували через вторгнення ворога.

«Ми приймаємо пацієнтів з інших регіонів, стабілізуємо їхній стан, надаємо всю необхідну медичну допомогу. І, звичайно, організаційно також допомагаємо: готуємо виписки різними мовами, контактуємо з лікарями іноземних клінік тощо», – розповів Роман Андруневич.

Як повідомили в Офісі Президента, заплановану на 24 лютого трансплантацію нирки юній полтавці планують провести найближчими днями.

Нагадаємо, задля гарантування безпеки пересування онкохворих дітей спочатку привозять до Львова – у Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр (ЗУСДМЦ), який очолює Андрій Синюта. Там дітлахів дообстежують та надають їм медичну підтримку.

Далі в супроводі медбригад маленьких пацієнтів разом із близькими доправляють до Республіки Польща, у спеціально створену клініку Unicorn. Там дітей розподіляють на постійне лікування у Польщі чи інших країнах Європи.

Система Orphus Поделиться на fb