Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Звернулися до голів громад щодо надання із резервного фонду компенсації для безперебійної роботи комунальних підприємств, – Дмитро Лунін

Звернулися до голів громад щодо надання із резервного фонду компенсації для безперебійної роботи комунальних підприємств, – Дмитро Лунін

Начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін під час онлайн-брифінгу прокоментував ситуацію щодо роботи комунальних підприємств області.

Джерело: Полтавська ОВА

«У зв’язку з останніми подіями різко знизилися темпи здійснення платежів за комунальні послуги від населення. Наразі ми відпрацьовуємо ці моменти з людьми, ведемо роз’яснювальну роботу, але ні від газо-, водо-, тепло- чи електропостачання нікого відключати не будуть. Це прямо заборонено на рівні держави», – зауважив Дмитро Лунін.  

За словами Дмитра Луніна, щоб не допустити збою в роботі комунальних підприємств, звернулися й до очільників ТГ.

«Звернулися до голів громад щодо надання із резервного фонду компенсації для безперебійної роботи комунальних підприємств. Це відносно невеликі суми, наявні в кожній громаді, які допоможуть підприємствам здійснювати свою роботу», – сказав Дмитро Лунін.  

Не оминули увагою й бізнесу. За словами Дмитра Луніна, в цій площині є різні випадки. На жаль, є підприємства, які працюючи наповну, скористалися ситуацією й припинили сплачувати за комунальні послуги.

«Ми проговорили з керівниками підприємств ці позиції й виробили наступний алгоритм: якщо бізнес обґрунтовує свою позицію й надає «дорожню карту» з вирішення питань заборгованості, ніяких відключень не буде. Загалом ми знайшли вирішення проблемних моментів із усіма, хто до нас звертався. Ситуація тут є контрольованою», – зауважив Дмитро Лунін.

Система Orphus Поделиться на fb