Ви тут:
Суспільство Україна 

Застосунок “Повітряна тривога” оновили: доступні всі області, збільшили тривалість сигналу

Застосунок “Повітряна тривога” оновили: доступні всі області, збільшили тривалість сигналу

Застосунок “Повітряна тривога”, що надсилає критичні сповіщення про початок і закінчення повітряної тривоги в окремих областях України, вже завантажили понад 2 млн користувачів. Вже на другий день застосунок став першим у сегменті новин українського AppStore. 

Випустила застосунок “Повітряна тривога” компанія Ajax Systems за ініціативи ІТ-компанії stfalcon.com та за підтримки Міністерства цифрової трансформації України, повідомили у Полтавській обласній військовій адміністрації. 

Відсьогодні окрім iOS та Android застосунок доступний до завантаження на Huawei. Посилання на завантаження також доступне на стартовій сторінці Google в Україні, безпосередньо під вікном пошуку.

В оновленій версії застосунку “Повітряна тривога” впроваджено додатковий функціонал та окремі налаштування.   

Список усіх можливостей застосунку версії 2.0.:

Користувачам, які раніше вже встановили застосунок, необхідно оновити його вручну до версії 2.0 або встановити заново. Обов’язково активуйте автооновлення програм на смартфоні. 

Команда Ajax Systems та ІТ-компанія stfalcon.com цілодобово збирають зворотній зв’язок і працюють над покращенням роботи застосунку. Ми вдячні усім українцям, які допомагають впроваджувати та тестувати додаток.

Завдяки прямій співпраці з обласними адміністраціями та Мінцифри, ми можемо швидко підключати нові регіони та міста і вчасно інформувати якомога більше людей про можливі загрози. Ми вдячні всім партнерам за максимальну включеність та допомогу у реалізації сервісу, а особливо Хмельницькій та Вінницькій ОДА, які дуже допомогли на етапі запуску. Віримо, що разом ми зможемо врятувати не одне життя. 

Нагадуємо, що застосунок «Повітряна тривога» потрібно використовувати як додаткову можливість отримати сигнал тривоги. Будьте уважні до вуличних сирен і попереджень, а також користуйтесь іншими каналами. Наприклад, підпишіться на вашу обласну адміністрацію у Telegram. Список адміністрацій за посиланням.

Завантажити застосунок “Повітряна тривога”: 

на iOS 

на Android

на Huawei  

Офіційна сторінка “Повітряна тривога” в Instagram

Система Orphus Поделиться на fb