Ви тут:
Відео Культура Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Закрити небо і зупинити війну: Полтава приєдналась до мистецької акції “Вільне небо/FreeSky”

31 березня на Театральній площі Полтави відбулась мистецька акція “Вільне небо/FreeSky”. Вона проходить у містах України на підтримку заклику українського народу та Президента Володимира Зеленського до країн Заходу та інших держав світу закрити небо над нашою країною та зупинити війну.

Для полтавців музичні твори виконували музиканти Полтавської обласної філармонії. Директор філармонії Олег Тищик розповів, хто з артистів доєднався до акції.

“Головними закликами є припинення війни, відведення військ окупантів і закриття неба, щоб не вбивали мирне населення. Це всеукраїнська акція, проходить на території всіх міст. Ми доєднуємось до акції, тому що розуміємо її важливість. Тут виступатиме пісенно-танцювальний ансамбль “Полтава”, камерний оркестр імені Дмитра Ахшарумова і солістка Лариса Борисенко. Також до акції приєднається актриса театру імені Гоголя Ольга Чернявська”, – розповів Олег Тищик. 

Нагадаємо, мистецький марафон “Вільне небо/Free Sky” стартував 9 березня в Києві, продовжився в Одесі 12 березня, Львові 16 березня, Рівному 18 березня, у місті Дніпро 19 березня, Чернівцях 22 березня, Запоріжжі 23 березня.

Система Orphus Поделиться на fb