Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Захоплену на півночі Полтавщини ворожу техніку ремонтують і передають Збройним силам України, – Лунін

Захоплену на півночі Полтавщини ворожу техніку ремонтують і передають Збройним силам України, – Лунін

Територіальна оборона Полтавщини захоплює військову техніку, яку російські окупаційні війська залишають на півночі Полтавської області. Потім її ремонтують і передають на потреби Збройним силам України. 

Про це розповів начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

“Зараз ситуація на Полтавщині стабільна. На межі з Сумщиною наші військові, тероборона продовжують захоплювати техніку окупантів, ремонтують та передають її Збройним силам України”, – підкреслив начальник Полтавської ОВА. 

Також він зазначив, що 11 березня на Полтавщині збили ворожу ракету. Тому жителям області не варто нехтувати правилами і під час повітряної тривоги слід негайно йти в укриття. 

Окрім цього, за останні три дні понад 68 тисяч людей евакуювалися з Сумської області “зеленим коридором” до Полтавщини. Звідси потягами люди вирушили на захід країни. На 11 березня гуманітарний коридор не підтверджений. Але Полтавщина готова в будь-який момент надати 70 автобусів для евакуації.

Супермаркети, аптеки та банки продовжують працювати штатно. Готівка стабільно завозиться до банкоматів.

Із 14 березня школи, технікуми, університети області можуть відновлювати дистанційне навчання. Остаточне рішення – за громадами. Інтернет на Полтавщині працює стабільно.

Система Orphus Поделиться на fb