Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

За добу на Полтавщині правоохоронці перевірили понад 600 транспортних засобів та більше ніж 2 300 підозрілих осіб

За добу на Полтавщині правоохоронці перевірили понад 600 транспортних засобів та більше ніж 2 300 підозрілих осіб

Протягом минулої доби на Полтавщині правоохоронці перевірили 2346 підозрілих осіб, з яких 13 доставили до відділків поліції.

Джерело: поліція Полтавщини

«Працівники районних органів поліції Полтавщини минулої доби перевірили 674 транспортних засоби й 2 346 підозрілих осіб. 13 з них доставили до підрозділів поліції для перевірки на причетність до співпраці з ворогом та участі в диверсійній діяльності», – повідомив начальник поліції Полтавщини Євген Рогачов.

Також у нетверезих водіїв вилучено 7 транспортних засобів. Відповідно до рішення Ради оборони області конфісковану автівку можуть передати для потреб Збройних Сил України, правоохоронних органів та підрозділів територіальної оборони для виконання завдань із захисту Батьківщини від ворога.

Нагадаємо, комендантська година на Полтавщині триває з 20:00 до 6:00. У визначений Радою оборони області час категорично заборонено перебувати на вулиці та в громадських місцях. Ці обмеження не діють під час тривоги, коли громадянам потрібно укритися в захисних спорудах!

Завжди обов’язково беріть із собою документи, що посвідчують особу, та будьте готові їх пред’явити для перевірки поліцейським.

Громадян закликають відповідально ставитися до вимушених обмежень воєнного часу й суворо дотримуватися встановлених правил. Зокрема, чітко виконувати вказівки військових та поліцейських на укріплених контрольно-пропускних пунктах.

 

Система Orphus Поделиться на fb