Ви тут:
Суспільство Україна 

За час перебування в Україні “кадирівці” втратили сотні бійців та повернулися додому, – розвідка

За час перебування в Україні “кадирівці” втратили сотні бійців та повернулися додому, – розвідка

Чи не найбільші втрати вони понесли у битві за Гостомельський аеродром.

Про великі втрати бійців Рамзана Кадирова та їх повернення у Чечню пише «Радіо Свобода» з посиланням на контррозвідників Служби безпеки України.За час перебування в Україні кадирівці втратили сотні бійців і 13 березня повернулися у Грозний.

«26 лютого на українську землю в районі гостомельського аеропорту при спробі десантної операції спробували зайти 450 «кадирівців». Не вийшло. Частина все ж змогла висадитися з одного з літаків і була обстріляна прямо на злітній смузі. Загальні втрати бійців Кадирова за період з 26 по 28 лютого склали декілька сотень бійців», — розповів «Радіо Свобода» співрозмовник в контррозвідці СБУ.

4 березня прибув ще один загін військ нацгвардії Чечні — близько 1200 людей. Свій табір «кадирівці» облаштували у лісі під Бородянкою. Як стверджують в СБУ, однієї ночі в таборі було підірвано боєкомплект, частина бійців загинули.

«З того часу вони почали діяти обережніше і розбилися на декілька груп. Та участі безпосередньо у боях не брали, а займалися лише тим, що «кошмарили» місцеве населення в районі Бородянки, Бабинців, Катюжанки та аж до Лютіжа. Паралельно знімаючи різноманітні відео для соцмереж», — кажуть в контррозвідці СБУ.

Система Orphus Поделиться на fb