Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

“Ворскла” бере активну участь у наданні різноманітної допомоги, – капітан Чеснаков

“Ворскла” бере активну участь у наданні різноманітної допомоги, – капітан Чеснаков

Півзахисник полтавської Ворскли Володимир Чеснаков розповів, як клуб допомагає армії та країні у масштабній війні, розв’язаною Росією проти України та пояснив, чому українці у ній обов’язково переможуть.

Про це повідомляє сайт Команда 1.

«Ще не час говорити про це. Так, клуб бере активну участь у наданні різноманітної допомоги. Причому весь і ніхто нікого не змушує і не просить. Поруч із нами, футболістами, не покладаючи рук, працює багато жінок. Та ж тітка Свєта, яка прала форму не одному поколінню гравців Ворскли. Повірте, це щось неймовірне!
Проте зараз об’єдналася вся країна. Не лише Полтава. Зараз наша нація є прикладом для всього світу. Але головні герої – українські військові. Ми в Полтаві часто дякуємо їм за те, що вони стримують натиск ворога, у тому числі у прилеглих Харкові, Сумах, Охтирці. ЗСУ, тероборона, прості люди – всі вони бережуть сон наших дітей. Низький уклін. До речі, ультрас Ворскли теж стали на захист міста та країни.

Одразу після нашої перемоги буде не до футболу. Потрібно відбудувати країну. Так само дружно, як ми її захищаємо. Кожен на своєму місці. Тільки необхідно обов’язково очистити Україну від негативних елементів, які всі ці роки руйнували її зсередини. Адже багато хто кричав, які вони патріоти, а зараз їх не видно і не чути. Можу точно сказати, що перемога буде за нами — наша нація її вже давно заслужила. Все буде Україна».

Система Orphus Поделиться на fb