Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Відібрану в окупантів техніку передали ЗСУ, вона вже відремонтована й працює на нашу армію, – Дмитро Лунін

Відібрану в окупантів техніку передали ЗСУ, вона вже відремонтована й працює на нашу армію, – Дмитро Лунін

На півночі Полтавщини, зокрема на кордоні з Сумщиною, відбуваються бойові зіткнення з російськими окупантами. Тих, хто після зустрічі з українською армією й теробороною, втекли, шукають місцеві мисливці.

Частина техніки, яку відібрали в російських військових, уже відремонтована й передана ЗСУ. Про це під час спілкування з журналістами регіональних ЗМІ розповів начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

“На півночі області відбуваються бої з російськими окупантами, мова про охтирський напрямок. Крім того, продовжується так зване “гадяцьке сафарі” – мисливці вже не тільки з рушницями «полюють», а й відібрали в окупантів кулемети й автомати, а також більше 10 танків та іншу техніку. Вона передана Збройним силам України, відремонтована й уже працює на нашу армію”, – сказав Дмитро Лунін.

Зазначив, що більше 500 поранених бійців і цивільних потрапили до наших лікарень із Сумщини й Харківщини. Їм надана повна допомога. У цьому, говорить Дмитро Лунін, пересвідчився особисто.

Розповів, що в лави тероборони області залучені близько 15 тисяч людей.

“Хто не потрапив до Збройних сил, зокрема й ТрО, мають продовжити працювати. Економічний фронт також дуже важливий. Полтавщина нині тилова область, тому маємо тут забезпечити ефективну роботу економіки”, – додав Дмитро Лунін.

Система Orphus Поделиться на fb