Ви тут:
Суспільство Україна 

Укрзалізниця повертає платний проїзд не евакуаційними поїздами, а також закордонними рейсами

Укрзалізниця повертає платний проїзд не евакуаційними поїздами, а також закордонними рейсами

Евакуаційні поїзди внутрішнього сполучення та міжміські електрички залишаться безкоштовними.

Джерело: Укрзалізниця

Повернення до систематизованого продажу квитків на міжнародні рейси дасть змогу пасажирам планувати свою подорож заздалегідь і гарантовано забезпечити собі місця у вагоні, адже посадка буде по квитках.

“2,75 млн українців та громадян інших країн вже врятовано залізницею і доставлено до безпечних місць – і ми продовжимо це робити, свідомо лишаючи всі внутрішні евакуаційні рейси безкоштовними. Це питання честі для нас, адже будь-хто повинен мати можливість убезпечити себе та своїх близьких, покинувши найбільш “гарячі” точки у безпечних вагонах Укрзалізниці. Ми також бачимо нормалізацію трафіку за кордон – близько 12 тисяч пасажирів на день замість 20 тисяч ще тиждень тому. А відтак ми систематизуємо процес посадки і вводимо можливість цивілізовано придбати квитки та оплатити послуги перевізника. Це дозволить нам у свою чергу виконати свої зарплатні зобовязання перед поїзними бригадами, які з першого дня війни самовіддано вирушають у рятівні евакуаційні рейси, подекуди курсуючи по два тижні поспіль”, –  розповів керівник пасажирського напрямку Укрзалізниці Олександр Перцовський.

Евакуаційні рейси Укрзалізниці всередині країни не потребують придбання квитків, посадка є безкоштовною, пріоритетом користуються діти та матері. 

Система Orphus Поделиться на fb