Ви тут:
Суспільство ТОП-новина Україна 

Українські військові взяли в полон російського підполковника

Захисники взяли в полон російського підполковника

Військові 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади взяли в полон російського підполковника – начальника групи інформаційно-психологічної протидії військової частини, яка дислокується у Північній Осетії.

Про це повідомив військовий 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади Ярослав Галас на своїй сторінці у Facebook.

«Погляньте на цього «пончика». Начальник групи інформаційно-психологічної протидії військової частини 47084 російської армії Кошель Александр Олегович. 5 квітня 1982 року народження, особистий номер Ф-905994, військове звання – підполковник.
Новий полонений 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади, котрого взяли в ході сутички з підрозділом 58-ї армії РФ. Постійне місце дислокації в/ч 47084 – м.Владікавказ, республіка Північна Осетія – Аланія», – йдеться у повідомленні.

За словами Галаса, одразу після взяття Кошеля в полон росіяни кинули значні сили на його визволення. Зокрема, підняли авіацію, яка завдала вогневого удару по українських штурмовиках. Повідомляється, що внаслідок ворожого вогню ніхто не постраждав, а аполоненого доставили в безпечне тилове місце.

Під час особистого огляду бійці 128 бригади з подивом виявили, що підполковник Кошель носить спідню білизну й шкарпетки з позначками “Збройні Сили України”.

За словами військових, ворог намагався визволити полоненого – Кошель був на прямому зв’язку з командуючим 58 армії РФ генерал-лейтенантом Михайлом Зуськом, котрому особисто робив щоденні доповіді.

Система Orphus Поделиться на fb