Ви тут:
Спорт Суспільство 

Україна здобула три медалі у передостанній день Паралімпіади-2022

Україна здобула три медалі у передостанній день Паралімпіади-2022

І наближається до позначки у 30 нагород.

Про це повідомляє Суспільне.спорт.

Збірна України здобула три медалі у передостанній день Паралімпійських Ігор, що проходять у Пекіні. Вдалося це у дисципліні лижних перегонів, в якій виступають українські параатлети.

У сьомий день змагань Україна завершила виступи на Паралімпіаді-2022 у біатлоні. За підсумками турніру українські спортсмени виграли медальний залік у цій дисципліні.

Заключні два дні Паралімпіади-2022 для України пройдуть лише в лижних перегонах. Перший із двох останніх днів українські паралімпійці закінчили з трьома нагородами.

Перше “золото” на Паралімпіаді-2022 здобула Олександра Кононова. У гонці на середню дистанцію вільним стилем (клас – стоячи) Кононова показала найкращий результат, фінішувавши з перевагою у 27 секунд над канадкою Наталі Вілкі.

У тій же гонці “бронзу” здобула Ірина Буй – друга медаль для української параатлетки після “золота” у гонці на середню дистанцію у біатлоні. У кроці від нагороди зупинилася ще одна українка Людмила Ляшенко – вона посіла четверте місце.

Ще одну нагороду для України приніс параатлет Дмитро Суярко (клас спортсменів із порушенням зору). Він здобув бронзову нагороду, поступившись канадцю Браяну Макківеру з результатом у 1:01 хвилини.

Система Orphus Поделиться на fb