Ви тут:
Суспільство Україна 

Удар по Донецьку з комплексу “Точка-У” відбувся з підконтрольної росіянами території

Удар по Донецьку з комплексу “Точка-У” відбувся з підконтрольної росіянами території

Росія запустила “Точку-У” по окупованому Донецьку, а потім звинуватила в цьому українську армію. Аналітики спростували цю інформацію та довели, що ракета не прилетіла з території неокупованої України.

Джерело: 24 канал

Аналітик СIT Руслан Лєвієв повідомив, що після аналізу фотографій з відкритих джерел можна зробити висновок, що ракета прилетіла з боку Росії або підконтрольних бойовикам територій.

“Важливо те, де розташовуються залишки ракети, саме так звана ракетна частина, або можна сказати хвостовик. Є фотографії із кількох ракурсів цієї ракетної частини. Вона лежить на бульварі Шевченка. Її хвіст дивиться на Південний Схід, а грубо кажучи, ніс ракети дивиться на Північний Захід”,– сказав Лєвієв.

Він  зазначає, якщо ракета зберегла траєкторію, вона прилетіла з Південного Сходу, який контролюється російськими силами та силами терористичної організації “ДНР”. Лєвієв розповів, що CIT досліджували безліч фотографій використання “Точок-У” в Сирії, в Україні, на Карабаху. Але не знайшли жодного інциденту, де ця частина ракети лежала б інакше.

 

Система Orphus Поделиться на fb