Ви тут:
Суспільство Україна 

У Росії розвиваються два скандальні процеси, які є руйнівними для держави-агресора, – Подоляк

У Росії розвиваються два скандальні процеси, які є руйнівними для держави-агресора, – Подоляк

Радник Офісу Президента України Михайло Подоляк вважає, що зараз в Росії розвиваються два скандальні процеси. Обидва є руйнівними для авторитарного каркасу держави-агресора. 

Про це він повідомив у своєму телеграм-каналі. 

Такими процесами він називає часткова мобілізація та те, що управлінська еліта категорично намагається сховатися від будь-якої публічності. 

“У частині регіонів РФ була спроба часткової мобілізації.  Проте навіть там одразу почалася паніка. І щоб її зняти, спікери російського Міноборони вийшли на публіку з дивною заявою: мобілізація справді відбувається, але її організували… українські спецслужби. Очевидною є спроба виправдати власне бажання компенсувати строковиками дедалі суттєвіші втрати живої сили в межах “геніальної» спецоперації. По-друге, управлінська еліта геть зникла з коментарійного поля. І тому на перший план виходять або чисті пропагандисти, або ті, кого вчора вже списали й відправили на заслужену пенсію до того ж Радбезу. Найбільш органічний у цьому – Медведєв. Саме його поява в публічному полі безпосередньо вказує на те, що реальна панівна еліта відмовляється від публічної лояльності та шукає можливість так чи інакше втекти з “російського військового корабля”, – написав Подоляк. 

Система Orphus Поделиться на fb