Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство 

У Полтавському Центрі культури та дозвілля відсьогодні видають дитяче харчування для сімей переселенців

У Полтавському Центрі культури та дозвілля відсьогодні видають дитяче харчування для сімей переселенців

У Полтаві цілодобово працює координаційний штаб при міській раді, де займаються розселенням внутрішньо переміщених осіб, а також надають гуманітарну допомогу. 

Також переселенці, які проживають у полтавських навчальних закладах, долучаються до відвантаження гуманітарної допомоги. Про це розповів міський голова Полтави Олександр Мамай. 

“У Центрі культури та дозвілля (за адресою майдан Незалежності, 5) з сьогоднішнього дня ми починаємо видачу дитячого харчування для сімей переселенців. Наші воєнні шпиталі приймають на лікування поранених бійців, а цивільні лікарні надають послуги лікування полтавцям та внутрішньо переміщеним особам. Я щиро дякую нашим медикам за тяжку працю, за героїзм. Адже в цей складний момент життя багатьох людей залежить саме від вас, дорогі медики. Ви – на варті медичного фронту і нашого здоров’я. Бажаю всім полтавцям здоров’я і скорішого миру”, – зазначив Олександр Мамай. 

Як повідомили у Полтавській міській раді, видача дитячого харчування відбуватиметься щодня з 09:00 до 17:00. При собі потрібно мати паспорт.

 

Система Orphus Поделиться на fb