Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві слідчі поліції розслідують нові факти незаконної передачі захисних споруд у приватну власність

У Полтаві слідчі поліції розслідують нові факти незаконної передачі захисних споруд у приватну власність

Полтавські правоохоронці розслідують нові факти передачі у приватну власність майна громади, що на період воєнного стану може бути сховищем від обстрілів у рамках відкритого кримінального провадження щодо зловживань службовими особи Полтавської міської ради.

Інформацію про нові факти можливого незаконного використання підвальних приміщень у Полтаві поліція отримала від громадян, які відгукнулися на офіційний публічний заклик повідомляти про випадки нецільового використання об’єктів цивільної оборони.

Як повідомив Сергій Рекун, заступник начальника поліції Полтавщини, з метою детального вивчення нових обставин передачі захисних споруд у приватну власність, слідчі Полтавського райуправління поліції спільно з оперативниками регіонального Управління стратегічних розслідувань, за процесуального керівництва Полтавської окружної прокуратури, провели ряд обшуків підвальних приміщень, розташованих в обласному центрі.

“За фактами безпідставної передачі службовими особами Полтавської міської ради для ведення підприємницької діяльності підвальних приміщень будинків (які призначені для укриття й тимчасового захисту людей від небезпеки, що може виникнути або виникла під час надзвичайної ситуації та воєнних дій), здійснюється досудове розслідування за частиною 1 статті 364 Кримінального кодексу України. У кримінальному провадженні триває комплекс оперативно-слідчих дій”, – зазначив Сергій Рекун.

Шановні мешканці Полтавщини!

Якщо вам відома інформація про випадки нецільового використання об’єктів цивільної оборони, просимо одразу повідомляти до поліції за номером 102 або на застосунок чат-бота в Telegram @Police102Poltava, або в месенджер Поліції Полтавської області у Facebook, або у будь-який інший зручний для вас спосіб. Поліція реагуватиме миттєво та забезпечить вільний доступ громадян до захисних споруд.

 

Система Orphus Поделиться на fb