Ви тут:
Суспільство Україна 

У полон здався російський старшина, який виріс в Одесі

У полон здався російський старшина, який виріс в Одесі

Днями на Київщині  підрозділам Десантно-штурмових військ ЗС України добровільно здалися в полон зі зброєю та боєприпасами два військовослужбовця нам вже добре відомої 36-ї окремої гвардійської мотострілецької Лозівської Червонопрапорної бригади 29-ї загальновійськової армії Східного військового округу.

Джерело: фейсбук-сторінка Командування Десантно-штурмових військ ЗСУ

Зокрема, заступник командира реактивно-артилерійського взводу старшина Галямінских Олександр Володимирович (02.01.1981 рн. м. Прага, Чехословаччина) та стрілець мотострілецького взводу єфрейтор Максимов Максим Андрійович (30.03.1990 рн. Кяхтінський район, Республіка Бурятія РФ).
За їх словами (а говорять майже всі полонені окупанти однаково), вони не знали, що їдуть вбивати мирне населення України, а просто “заблукали” під час навчань.
Попавши під прицільний обстріл підрозділів Збройних Сил України, екіпаж покинув їхню пошкоджену БМП-2 на узбіччі дороги, та порозбігалися по лісах.
Кілька днів горе-вояки блукали Поліссям без їжі та води, відчуваючи постійний голод, холод та втому. Зважаючи на всі обставини, що склались вони вирішили добровільно здатися в полон Збройним Силам України.
До слова, старшина Галямінских виріс в місті Одеса, у 1999 році закінчив морехідне училище. Наразі там проживають його рідний брат Андрій та дядько Валерій Олександрович. Окрім цього, його дружина Лідія – корінна одеситка, у якої там також залишилося багато родичів: мама – Галина Анатоліївна, тітка Люда та інші близькі люди – Тетяна, Ольга та Сергій.
“Цікаво, а вони знали, що їхній “зятьок-вояка” збирався крити “Градами” українських дітей, жінок та людей похилого віку, їх же самих та колись своє рідне місто Одесу? І щоб вони на це відповіли?”

 

Система Orphus Поделиться на fb