Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Хоролі попрощалися з військовим, який загинув у бою з росіянами обороняючи Харків

У Хоролі попрощалися з військовим, який загинув у бою з росіянами обороняючи Харків

1 березня 2022 року в зоні запеклих бойових дій у Харкові загинув 30-річний житель села Покровська Багачка Береза Сергій Станіславович.

Джерело: Хорольська міська рада

9 березня мешканці громади попрощалися з Героєм.

Сергій Станіславович народився 27 березня 1991 року в с. Покровська Багачка. Із дитинства маленький хлопчина був спокійною, розумною та врівноваженою дитиною. У 2008 році успішно закінчив школу, запам’ятавшись однокласникам і вчителям хорошим товаришем і активним учнем. Ще з шкільних років хлопець ніколи не боявся брати на себе відповідальність у вирішенні складних ситуацій. Високі морально-вольові якості збереглися в нього і в подальшому житті.

У 2008 році юнак розпочав навчання у Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, після закінчення якого залишився там працювати.

“Сергій був життєлюбом і будував багато планів на майбутнє, намагаючись все встигнути.  Він був надійною опорою для батьків, дружини та маленького сина, але занадто рано війна обірвала його життя і зупинила полум’яне добре серце. Не судилося здійснитись багатьом його мріям, але його продовженням буде син, для якого татко залишиться навічно Героєм, прикладом справжньої мужності, сміливості й відваги. Не загоються рани і не втихне біль від такої непоправної втрати, адже гине цвіт нашої нації у священній самовідданій боротьбі із російськими окупантами за рідну землю і державу. Сергій був справжнім воїном і віддав своє життя за Україну, за свій народ, тож світла пам’ять про нього буде жити вічно у нашій пам’яті і наших серцях”, – зазначили у міській раді.

Система Orphus Поделиться на fb