Ви тут:
Суспільство Україна 

У Харкові зруйновано майже тисячу цивільних об’єктів

У Харкові зруйновано майже тисячу цивільних об’єктів

Більша частина знищеного житлового фонду міста – це житлові будинки харків’ян. 

Про це повідомлиа пресслужба Національної поліції. 

Поліція Харківщини в умовах військового часу мобілізувала усі свої сили заради збереження стабільної безпекової ситуації в місті та області. Правоохоронці чітко та оперативно виконують службові завдання, протидіють злочинності, викривають та затримують порушників закону, реагують на звернення громадян.

Пріоритетом для поліції залишається щоденна адресна гуманітарна допомога мешканцям міста та районних громад, соціальний захист населення, вирішення їхніх нагальних проблем та кризисних питань, пов’язаних з вимушеною евакуацією. Поліція супроводжує гуманітарні вантажі, транспортні засоби під час евакуаційних заходів, слідкує за правопорядком на залізничному вокзалі. Триває безжальна боротьба з мародерами, крадіями, шахраями, зрадниками та диверсантами.

Наразі затримано 69 осіб, підозрюваних у вбивствах, грабежах, розбоях, майнових злочинах. Кожного дня десятки патрулів відпрацьовують вулиці міста, групи швидкого реагування територіальних підрозділів поліції виїжджають на виклики громадян.

Не зважаючи на значне перевантаження, цілодобово оператори служби 102 приймають повідомлення від населення про злочини та правопорушення, з цією ж метою працює чат-бот в месенджері телеграм @Kharkiv102_bot.

Через інтенсивні ворожі обстріли у місті спостерігається значна кількість вибухонебезпечних предметів. Поліція нагадує, що самостійно переміщати чи торкатися залишків ракет та нерозірваних боєприпасів категорично заборонено. У разі їх виявлення необхідно відразу звертатися до поліції за номером 102 або до рятувальників за телефоном 101. Також поліція рекомендує населенню більш уважно придивлятися до незнайомих осіб, які з’являються в житлових кварталах.

Якщо вони безпричинно обстежують підвали та горища будівель, перевіряють наявність мешканців будинку у квартирах, поводять себе та виглядають підозріло, просимо негайно звертатися до поліції або залишати інформацію в чат-боті.

Система Orphus Поделиться на fb